B

23. března 2013 v 11:43 |  Slovník od A do Z
Batoh

Vítězí nad taškou v poměru 10:1, protože ti nekřiví záda a nenutí tě, abys chodila nakřivo. Alespoň ne tehdy, když ho nebudeš věšět za oba popruhy na jedno rameno, což například já dělám pořád. Takže se pak nakonec ptám sama sebe, proč dávám přednost batohům? Prostě nevím a vlastně mě to ani nezajímá.
HLASUJEME PRO BATŮŽKY a basta!
Beran

Tak to je moje měsíční znamení.
A vzkazuji všem klukům a holkám, kteří se v něm narodili: nenechme se odradit tím, že Beran není nic jiného než samec od ovce. My, narozené ve znamení Berana, jsme totiž ovážné, siln a plné iniciavity.
Období: od 21.března do 20.dubna
Barva: červená
Kámen: červený korál, rubín
Živel: OheňBitvy
, které je nutno vybojovat

Stává se nám často, že musíme uštědřit nějakou tu lekci příšerce, která se rozhodla, že nás smete z povrchu zemského. Existuje tedy spousta bitev, do nihž stojí za to jít... i když při nich nebudeme využívat naše zvláštní schopnosti

Tak tohle jsou naše bitvy, které musíme vybojovat...někdy v nich jde o vážné věci, někdy ne.

  • Za prodloužení vycházky o půl hodiny
  • Za všechno, čemu věříme
  • Za schopnost odolat pokušení rozmontovat budík pokaždé, když začne zvonit
  • Za to, aby nás svět bral vážně
  • Za to, abychom to uhrály s profesory, kteří si na nás zasedli
  • Za to, abychom získaly kluky našich snů
Blíženci
Nenapíšu tady přímo, že jsou géniové zvěrokruhu, protože ti bude stačit, když si přečteš jejich charakteristiku a pochopíš sama. Blíženci jsou všestraní, kreativní a zají se o spoustu věcí. Inteligence nás Blíženců je intuitivní a projevuje se okamžitě. Myslíme na TISÍC VĚCÍ a realizujeme jich desetitisíce. Je to celý uragán nápadů! Smůla pro ty, co patří k jiným znamením... ale nebudeme jim to dávat na jevo, dobře?
Období: od 21.května do 21.června
Barva: žlutá
Kámen: topaz
Živel: Vzduch
Boty
Kdyby to jen trochu šlo, tak jich nahromadíš NA STOVKY od každého druhu a celou jednu místnost budeš používat jen jako jejich sklad: sandály, kozačky, mokasíny... to by bylo! Ale kdybys opravdu začala budovat takovou sbírku, nemohla bys už dělat v životě nic jiného, protože já, pokaždé než si koupím nové boty, ztratím celé odpoledne zkoušením všech modelů, které v obchodě najdu! Takže prodavačka už se celá třese, jen mě uvidí!
Ale myslím, že je lepší, aby trpěla spíš ona než moje nohy (což se pravidelně stává vždycky, když si koupím nějaké boty, aniž bych si je pořádně vyzkoušela)!
Brácha
Tak to je můj synonymumpro "přírodní kalamitu" !
Ten můj se například proti mé vůli pohybuje po mém pokoji, způsobuje zemětřesení v mých oblíbených sédéčkách, hučí mi něco do ucha, když visím na telefonu. S trapnou výmluvou, že je mladší, se mu vždycky podaří urvat větší kus dortu, prostě získat VŠECHNO CO CHCE, a navíc dosáhnout toho, že mu odpustí všechno, co vyvede.
Ale, když tak o tom přemýšlím kolem a kolem, můj bratříček je vlastně náš pokládek, nežvaní, neruší, je slušně vychovaný, prostě zlatíčko!
Nechtěl by ho náhodou někdo adoptovat?
Irma

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 winx-club-dance winx-club-dance | 23. března 2013 v 12:05 | Reagovat

pěkné

2 Katka Katka | Web | 23. března 2013 v 12:51 | Reagovat

Děkuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama